$isHomePage = 0

 ІсторіяТоргового Дому «Стройсфера» почалася ще в 2006 році. Першими нашими клієнтами були приватні особи і виконроби. Ми прагнули бути корисними своїм клієнтам, стежили за новими тенденціями будівельного ринку і змінювалися разом з ним. Наше підприємство одне з перших в Україні налагодило поставки тоді ще мало відомого в нашій країні кладочного матеріалу під назвою газобетон. На той момент це був матеріал тільки іноземного виробництва.

Нами були представлені такі марки як: Ютонг (Польща), Солбет (Польща), AKG (Туреччина). Завдяки цьому Наша компанія змогла зайняти лідируючі позиції на ринку кладок матеріалів. Уже тоді Ми змогли показати високий рівень наших послуг, завдяки чому більшість виконробів стали нашими постійними клієнтами, а приватні особи стали рекомендувати нас своїм друзям.

 Тим часом газобетон зміцнює свої позиції на будівельному ринку нашої країни, витісняючи ряд інших кладок матеріалів, таких як пінобетон, ракушняк та ін. Його починають широко використовувати в висотному будівництві. З 2008 року в Україні з'являються свої заводи з виробництва газобетону. Першим з них став тепер дуже відомий і впізнаваний бренд «AEROC». Торговий дім «Стройсфера» отримала свій перший сертифікат дилера:

  • Газобетонний завод AEROC (Київська область).

З метою просування, на той момент мало впізнаваного, вітчизняного виробника Наше підприємство організувало промоакцію в житловому масиві Совіньон, метою якої було довести потенційного споживача до розуміння, що український виробник може представляти якісний і гідний товар, нічим не поступається іноземним аналогам за якістю і перевагою якого ставати низька ціна. Акція пройшла під прапором «AEROC - Стройсфера», вона дала нам можливість краще зрозуміти потреби клієнта шляхом відкритого спілкування. В цей же час кількість задоволених і постійних клієнтів зростає, з'являється новий вид клієнтів - малі будівельні компанії, забудовники коттеджних селищ, субпідрядники великих будівельних компаній.

Унікальністю Торгового дому «Стройсфера» і головною відмінністю від конкурентів є широкий асортимент будівельних матеріалів і супутніх послуг. Таким чином працюючи над постійним поповненням асортименту нашого товару ми робимо висновок наступний дилерський договір:

  • Цегельний завод «Санта Петрівка» м.Миколаїв.

Паралельно наша компанія розвиває такі напрямки, як продаж товарного бетону, залізобетонних виробів і інертних матеріалів.

До 2010 року нашими співробітниками були успішно налагоджені оптові поставки безпосередньо із заводів виробників. Завдяки цьому з'являється ще один вид клієнтів - Будівельні компанії. Торговий Дім «Стройсфера» орієнтується на новий напрямок і займає позицію постачальника для ряду великих будівельних об'єктів в місті Одеса та області.

Уже в наступному році Нам вдалося укласти ряд великих контрактів, один з них з будівельною компанією «ЗАРС». З огляду на особливості споживача всіх категорій наших клієнтів, співробітники нашої компанії здійснюють індивідуальних підхід, підбираючи для кожного максимально задовольняє його варіант. У зв'язку з цим з'являються нові дилерські угоди:

Політика компанії ТД «Стройсфера» ґрунтується на значимості кожного клієнта будь-то великий забудовник або роздрібний покупець. З огляду на специфіку поставок товару для будь-якого з них в 2013 році компанія відкрила власні склади, що покращило обслуговування і скоротило терміни відвантаження. Завдяки гнучкій системі поставок будівельних матеріалів нам вдалося зайняти новий сегмент - будівельні ринки, будівельні бази, будівельні гіпермаркети.

В цьому ж році ми отримали своє перше Ексклюзивне Дилерство:

Одночасно сфера нашої діяльності нашої компанії вийшла за межі Одеси з'явилися клієнти в таких містах як: Південний, Іллічівськ, Ізмаїл, Білгород-Дністровський, Татрбунари і інші, а так само за межі області, а саме: Харків, Маріуполь, Київ.

У 2014 ми не зупиняємося і продовжуємо збільшувати лінійку пропонованого нами товару. Тепер нашим клієнтам доступний металопрокат та оздоблювальні матеріали. На рівні з цим отримуємо наступні дилерства:

Розширюючи сферу свого впливу «Стройсфера» отримує свої перші державні замовлення, а саме школа в смт. Авангард і спорткомплекс в с.Лески.

З 2014 року по теперішній час Наша компанія проходить етап реструктуризації. Це пов'язано з розширенням компанії.

Нам завжди цікава думка наших клієнтів і керівництвом компанії в 2015 року прийнято рішення про формування відділу перевірки якості. Тепер ми стаємо кращими завдяки Вам.

За останні час зросла потреба нашого клієнта в поставках товарного бетону і залізобетонних виробів. У зв'язку з цим наша компанія була проведена плідна робота і були укладені наступні дилерські договори:

На даний момент нашими задоволеними клієнтами, які готові нас рекомендувати є:

Зараз ми успішно розвиваємося і завжди раді новим цікавим проектам і співпраці, а так само завжди готові здійснювати консультативну допомогу будівельним компаніям, виконавців робіт і приватним особам.

Відгуки Про нашу компанію
Як нас знайти
Відправити повідомлення